2 hodnocení

DÁRKOVÁ BEDNA - SVĚTOVÁ PIVA

Co obsahuje dárek ?

> Ručně Dělaná Dárkové Bedna Z Dílny Dr.Box

> Ocelové Páčidlo

> Fullers Indian Pale Ale [GB]

> Iron Maiden Trooper [GB]

> Sierra Nevada Pale Ale [USA]

> Sierra Nevada Porter [USA]

> Kasteel Rouge [BEL]

> Schneider Weisse Aventinus Eisbock [GER]

> Jerky Sušené Maso Krůtí a Hovězí

> Chio Crispers - Wasabi, Cheese, Chili

> Bruschetta - Pizza, Cheese

Skladem
Kód: 141
Značka: Dr. Box
1 699 Kč 1 599 Kč
Kategorie: Bedny
Hmotnost: 9 kg
Prodej: Osobám starší 18 let
Značka: Dr.Box
aaaaa
1 699 Kč

Co najdeš v bedně?

 

1x - Fullers India Pale Ale - 0,33l (5,6% alkoholu) - Žlutooranžové pivo jemně citrusové a chmelové vůně s vyšší hořkostí. / Nahrazeno Fullers ESB . 0,33l

1x - Iron Maiden Trooper - 0,5l (4,7% alkoholu) - Heavymetalové pivo s řemeslnickou duší spojené s kapelou Iron Maiden. / Nahrazeno AC/DC ležák - 0,583l

1x - Sierra Nevada Pale Ale - 0,335l (5,6% alkoholu) - Jedno z nejznámějších piv značky Sierra Nevada s trochu vyšší hořkostí.

1x - Sierra Nevada Porter - 0,335l (5,6% alkoholu) -  Skvělé americké pivo s vyváženým řízem, střední hořkostí a s doznívající chutí po hořké čokoládě, kávě a sušených švestkách.

1x - Kasteel Rouge - 0,33l (8% alkoholu) - Kasteel Rouge je jedinečná směs Kasteel Donker a sladkého třešňového likéru. Toto ovocné pivo je skvělým doplňkem na slunné terase.

1x - Scheider Weisse Aventinus Eisbock - 0,33l (12% alkoholu) - Lahodné německé pivo z pivovaru G. Schneider & Sohn s vůní sušených třesní a rozinek. / Nahrazeno Tripel Karmeliet - 0,33l

1x - Jerky Fine Gusto - 12g (Hovězí) - Jemně nasolené plátky hovězího masa silné 4 mm, sušené po dobu několika hodin si zachovávají chuť opravdového masa.

1x - Jerky Fine Gusto - 12g (Krůtí) - Jemně nasolené plátky krůtího masa silné 4 mm, sušené po dobu několika hodin si zachovávají chuť opravdového masa.

1x - Chio Crispers - 65g (Wasabi) - Arašídy loupané, pražené, obalené v těstíčku s příchutí wasabi.

1x - Chio Crispers - 65g (Cheese) - Arašídy loupané, pražené, obalené v těstíčku s příchutí sýra.

1x - Chio Crispers - 65g (Chili) - Arašídy loupané, pražené, obalené v těstíčku s příchutí chili.

1x - Bruschetta - 70g (Pizza) - Křupavé suchary s příchutí pizzy. Bruschetty s příchutí pizzy jsou lahodným zpestřením večera s chutí Itálie na druhou. Bruschetta a pizza jsou jednou z nejznámějších, ne- li nejznámější, pochutinou tohoto státu. Dnes si tedy můžete vylepšit večer touto křupavou pochutinou a dopřát si tak malý kousek Itálie každý den.

1x - Bruschetta - 70g (Cheese) - Křupavé suchary s příchutí sýrů. Kousek Itálie na vašem stole, který krásně zpříjemní každý večer, který trávíte ve společnosti nějakého pěkného filmu. Bruschetty s česnekovou příchutí mají velmi jemnou, příjemnou chuť, která není agresivní, a tedy velmi lahodná a populární. 

 

 

 Prodej pouze osobám starší 18-let

Upozorňujeme, že produkty můžou obsahovat alergeny. Přesné složení a alergeny jsou k dispozici na obalu výrobku. Zkontrolujte prosím před konzumací. Nebo nám napište a my Vám všechno zjistíme!

Zpět do obchodu