Neohodnoceno

DÁRKOVÁ BEDNA - GURMÁN

Co obsahuje dárek ?

> Ručně Dělaná Dárkové Bedna Z Dílny Dr.Box

> Ocelové Páčidlo

> Pečený Králík S Vepřovým Bůčkem Via Delicia

> Vepřové Maso Z Udírny Uzené Bukovým Kouřem Via Delicia

> Paštika Z Divočáka Via Delicia 

> Jelení Paštika Via Delicia 

> Zapečený Tvarůžek Na Vepřové Paštice Via Delicia

> Jerky Sušené Maso Krůtí a Hovězí

> Sušená Rajčata Ve Slunečnicovém Oleji

Skladem
Kód: 147
Značka: Dr. Box
1 899 Kč 1 599 Kč
Kategorie: Bedny
Značka: Dr.Box
Dr Box 2020 14
1 899 Kč

Co najdeš v bedně?

 

1x - Pečený Králík S Vepřovým Bůčkem Via Delicia - 210g - Jedna z největších delikates od Via Delicia. Tentokrát kousky králíka, vylepšeného o kousky vepřového bůčku, naložené ve voňavém koření a upečené dozlatova společně s cibulkou a s kořenovou zeleninou.

1x - Vepřové Maso Z Udírny Uzené Bukovým Kouřem Via Delicia - 210g - Společnost Via Delicia je českým labužníkům známa zejména díky svým paštikám, které patří k těm nejlepším na trhu. Za zmínku ale stojí i jejich další výrobky. Vepřové maso uzené na bukovém kouři zaručeně potěší každého milovníka něčeho netradičního.

1x - Jelení Paštika Via Delicia - 130g - Také se vám někdy stává, že máte na něco chuť a nevíte na co? Určitě ano. Pro tyto případy přichází jelení paštika Viia Delica. Tato chuťově výrazná paštika se vyrábí z naloženého jeleního masa a brusinek je skutečnou lahůdkou pro znalce a milovníky zvěřinových specialit.  

1x - Paštika Z Divočáka Via Delicia - 130g - Paštika z divočáka od Via Delicia je skutečnou lahůdkou pro milovníky těch nejlepších paštik.

1x - Zapečený Tvarůžek Na Vepřové Paštice Via Delicia - 130g - Jedná se o originální kombinaci lahůdkové paštiky a dnes již legendárních Olomouckých tvarůžků. Dobře uzrálý tvarůžek byl položen na paštičku a zbyl zapečen přímo ve sklenici. V každé ze sklenic je jeden celý tvarůžek, který dodává výrobku typickou chuť. 

1x - Jerky Fine Gusto - 12g (Hovězí) - Jemně nasolené plátky hovězího masa silné 4 mm, sušené po dobu několika hodin si zachovávají chuť opravdového masa.

1x - Jerky Fine Gusto - 12g (Krůtí) - Jemně nasolené plátky krůtího masa silné 4 mm, sušené po dobu několika hodin si zachovávají chuť opravdového masa.

1x - Sušená Rajčata Ve Slunečnicovém Oleji - 160g - Hledáte něco, co doladí vaše gastronomické umění k dokonalosti? Pokud ano, tak byste určitě neměli přehlednout sušená rajčata od Hradeckých specialit. Tento skvělý produkt je vhodný k rýži, těstovinám a mimo jiné i pod maso. Díky slunečnicovému oleji se také hodí do studené kuchyně, kde vynikne skvělá a intenzivní chuť rajčat.

 

 

 

 Prodej pouze gurmánům!

Upozorňujeme, že produkty můžou obsahovat alergeny. Přesné složení a alergeny jsou k dispozici na obalu výrobku. Zkontrolujte prosím před konzumací. Nebo nám napište a my Vám všechno zjistíme!