2 hodnocení

DÁRKOVÁ BEDNA - AMERICKÁ PIVA

Co obsahuje dárek ?

> Ručně Dělaná Dárkové Bedna Z Dílny Dr.Box

> Ocelové Páčidlo

> Sierra Nevada Hoptimum

> Sierra Nevada Bigfoot

> Sierra Nevada Pale Ale

> Sierra Nevada Torpedo

> Sierra Nevada Porter 

> Jerky Sušené Maso Krůtí a Hovězí

> Chio Crispers - Wasabi, Cheese, Chili

> Bruschetta - Pizza, Cheese

Skladem
Kód: 138
Značka: Dr. Box
1 699 Kč 1 599 Kč
Kategorie: Bedny
Hmotnost: 9 kg
Prodej: Osobám starší 18 let
Značka: Dr.Box
Dr Box 2020 13
1 699 Kč

Co najdeš v bedně?

 

1x - Sierra Nevada Hoptimum - 0,335l (6,2% alkoholu) -  Americké pivo s ovocnou, sladovou, trochu pryskyřičnou chuť se středním řízem. 

1x - Sierra Nevada Bigfoot - 0,335l (6,7% alkoholu) - Karamelové pivo s ovocnou citrusovou příchutí se středním řízem.

1x - Sierra Nevada Pale Ale - 0,335l (5,6% alkoholu) - Jedno z nejznámějších piv značky Sierra Nevada s trochu vyšší hořkostí.

1x - Sierra Nevada Torpedo - 0,335l (7,2% alkoholu) - Vrchně kvašené pivo typu IPA z Kalifornie. Unikátní hořkost pivu dodáná směs amerických chmelů

1x - Sierra Nevada Porter - 0,335l (5,6% alkoholu) - Skvělé americké pivo s vyváženým řízem, střední hořkostí a s doznívající chutí po hořké čokoládě, kávě a sušených švestkách.

1x - Jerky Fine Gusto - 12g (Hovězí) - Jemně nasolené plátky hovězího masa silné 4 mm, sušené po dobu několika hodin si zachovávají chuť opravdového masa.

1x - Jerky Fine Gusto - 12g (Krůtí) - Jemně nasolené plátky krůtího masa silné 4 mm, sušené po dobu několika hodin si zachovávají chuť opravdového masa.

1x - Chio Crispers - 65g (Wasabi) - Arašídy loupané, pražené, obalené v těstíčku s příchutí wasabi.

1x - Chio Crispers - 65g (Cheese) - Arašídy loupané, pražené, obalené v těstíčku s příchutí sýra.

1x - Chio Crispers - 65g (Chili) - Arašídy loupané, pražené, obalené v těstíčku s příchutí chili.

1x - Bruschetta - 70g (Pizza) - Křupavé suchary s příchutí pizzy. Bruschetty s příchutí pizzy jsou lahodným zpestřením večera s chutí Itálie na druhou. Bruschetta a pizza jsou jednou z nejznámějších, ne- li nejznámější, pochutinou tohoto státu. Dnes si tedy můžete vylepšit večer touto křupavou pochutinou a dopřát si tak malý kousek Itálie každý den.

1x - Bruschetta - 70g (Cheese) - Křupavé suchary s příchutí sýrů. Kousek Itálie na vašem stole, který krásně zpříjemní každý večer, který trávíte ve společnosti nějakého pěkného filmu. Bruschetty s česnekovou příchutí mají velmi jemnou, příjemnou chuť, která není agresivní, a tedy velmi lahodná a populární. 

 

 

 

 Prodej pouze osobám starší 18-let

Upozorňujeme, že produkty můžou obsahovat alergeny. Přesné složení a alergeny jsou k dispozici na obalu výrobku. Zkontrolujte prosím před konzumací. Nebo nám napište a my Vám všechno zjistíme!

 

 

 

Zpět do obchodu